Hello 2019!

Hello,on Thursday! My last blog post about outfit was Snakeskin trend/fall 2018 , which was on 20 December 2018. It seems so long time ago. Since my last outfit blog post have passed 4 weeks. I know that over the holidays I have been very lazy and I haven’t posted nothing on my blog, but I know that laziness isn’t excuse. Thats why its new 2019 year with new objectives and new resolutions.

Honestly my 2019 so far haven’t started with lots of happiness and laughter, as I had hoped. But I hope that it will be only at the beginning of the year.

Despite the fact that my year has started not so good, then I can try to fix everything myself to make to make my year great. With that I was thinking to make my resolution list for 2019. When you set to yourself goal then to achieve it seems much more easier. About New year resolutions I have heard different opinions: others think that its a good thing to stick with all year long, but others think that you only waste your time writing something down, because you only stick to it at the beginning of the year and later you forget about it or you just get bored. I will confess that previous years I also didn’t write my New year resolutions, so thats why I decided that I need to change something.


Sveiciens, Ceturtdienā!  Pēdējais bloga tērpa ieraksts bija Snakeskin trend/fall 2018 , kas bija 20 decembrī 2018 gadā. Liekas, ka tas bija tik sen. Kopš pēdējā tērpa bloga ieraksta pagājušas 4 nedēļas. Zinu, ka pa svētkiem esmu slinkojusi un neko neesmu rakstījusi, bet slinkums nav attaisnojums. Tāpēc, tagad ir sācies jauns 2019 gads ar jauniem mērķiem un jaunām apņemšanām. 

Godīgi runājot, mans 2019 gads pagaidām nav sācies ar lielu prieku un smieklu daudzumu, kā tas bija cerēts. Bet cerams, ka tāds būs tikai gada sākums.

Neskatoties, ka gads sācies ne īpaši labi, es pati varu mēģināt vērst visu par labu. Ar to biju domājusi, izveidot savu 2019 gada apņemšanās sarakstu. Jo, kad ir uzstādīts mērķis uz ko tiekties, tad sasniegt to liekas daudz vieglāk. Par jaunā gada apņemšanos esmu dzirdējusi dažādus viedokļus: citi uzskata, ka tā ir laba lieta pie kuras pieturēties gada garumā, bet citi saka, ka tā ir tikai lieka laika izniekošana, jo gada sākumā cenšas pildīt savas apņemšanās, bet vēlāk jau aizmirst par viņām vai tās apnīk. Atzīšos, arī es pēdējos gadus nebiju rakstījusi Jaunā gada apņemšanās, tāpēc nolēmu, ka šogad kaut kas ir jāmaina.

 

My resolutions for 2019:

  1. To improve my relationship with my fiancé.  Because offten we our relationship with our other half  perceive self- evident, but thats not right, because we have to work on our relationship everyday.  So thats why I decided that this year I want to be the best fiancé in the world.
  2.  Earn more. This year I decided its time to think about my finance more. Because who doesn’t want to earn more.
  3. Learn to dance. I always have liked to dance at parties, but I can’t say that I’m a pro dancer, but I want to improve my skills. I have started to wonder about different dance courses.
  4. Perfect english. English language I have known since childhood, because I was watching “Cartoon network” cartoons and somehow I learned it, but I want to learn it like my native language.
  5. Perfect beach body. When we open instagram app we can see a lot of women with perfect bodies, so I decided that I also want perfect beach body with who I can be proud of. So I decided that in February I will start to do exercises!

What are your resolutions for 2019?


Manas 2019 gada apņemšanās:

  1. Uzlabot attiecības ar savu līgavaini. Jo bieži mēs savas attiecības ar otro pusīti uztveram pašsaprotami, bet tā nedrīkst, pie attiecībām ir jāstrādā katru dienu. Tāpēc šogad vēlos būt labākā līgava pasaulē.
  2. Pelnīt vairāk. Šogad esmu nolēmusi, ka beidzot laiks ķerties klāt savām finansēm. Jo kurš gan nevēlas pelnīt vairāk.
  3. Iemācīties labi dejot. Man vienmēr ir paticis dejot, bet nevaru teikt, ka esmu profesionāle, tāpēc gribētos uzlabot savas dejot prasmes. Esmu jau sākusi interesēties par dažādiem deju kursiem.
  4. Perfekta angļu valoda. Angļu valodu jau zinu, kopš bērnības, kad skatījos “Cartoon network” multfilmas(tādā veidā iemācījos), bet gribas viņu iemācīties tieši tik pat perfecti kā dzimto valodu. 
  5. Perfekts pludmales augums. Jau ilgu laiku skatos instagramā, ka daudzas sievietes lielas ar skaistiem augumiem, tāpēc nolēmu, ka arī es gribu skaistu augumu, par kuru pašai būtu prieks. Tāpēc, nolēmu, ka februāris būs mēnesis, kad sākšu sportot!

Un kādas ir tavas Jaunā gada apņemšanās?

~Outfit~

Hat : Guess

Fur coat: R&J Boutique

Jeans(similar): Mango 

Black boots(similar): Nordstrom

Gloves: H&M

Bag: Calvin Klein

~With love~

Inese Baumane

Leave a Reply

Your email address will not be published.