Let’s start bright and colourful

Hello, in 2020! Hopefully, the year has started well for all of us and we are determined to make it even better than before. What does it mean a new year- new resolutions? I decided to write resolution list this year also. Here you can read my previous year resolution list- “Hello 2019”.

I think that resolution list doesn’t have to be very long, because, firstly, long lists are hard to comply, secondly it’s about quality rather than quantity, and thirdly, if  you have specific goals ,those are easier to accomplish.

Being completely honest about last years resolution list,  I didn’t accomplished some of my goals, like ,to learn to dance. The reason probably was lack of time and let’s be honest a bit laziness also. But the good news is that everything can still be learned if there is only will and fortunately it has not disappeared. There was such a resolution- to improve my relationship with my fiancé, this resolution I fulfilled and I’m very happy about that. Earn more! This resolution can include every year, because who doesn’t want to earn only more and more money. To learn perfect english, I can’t say that I speak or write fluently in english, but I’m learning everyday and I hope that people with who I speak in english notices that. My last resolution was to have perfect beach body, at first I was very committed to this, but then I had leg surgery and that stoped me a little, and then I started again, so I don’t count this resolution as fulfilled. Thats why I will continue this resolution this year.

What were your resolutions in 2019? And did you get all fulfilled?


LV

Sveiciens, jaunajā 2020 gadā! Cerams,ka  visiem gads sācies labi un esat apņēmības pilni to padarīt vēl labāku,kā  līdz šim. Ko nozīmē jauns gads- jauna apņemšanās? Esmu nolēmusi , ka arī šogad varētu uzrakstīt mazu apņemšanās sarakstu. Šeit varat izlasīt manu pagājušā gada sarakstu “Hello 2019”.

Uzskatu,ka apņemšanās sarakstam nevajadzētu būt ļoti garam, jo garu sarakstu pirmkārt ir grūti izpildīt, un otrkārt ir svarīga kvalitāte nevis kvantitāte, un treškārt pie konkrētiem mērķiem ir vieglāk sasniegt vēlamo rezultātu.

Runājot atklāti, par pagājušā gada sarakstu, dažas apņemšanās nesanāca izpildīt kā bija plānots, piemēram- iemācīties perfekti dejot. Iemesls laikam bija laika trūkums un būsim atklāti, tomēr nedaudz slinkums. Bet labā ziņa ir tā, ka visu, joprojām var iemācīties, ja ir tikai gribēšana, un tā par laimi nav pazudusi. Bija tāda apņemšanās- uzlabot attiecības ar līgavaini, šī apņemšanās ir izpildīta un par to esmu ļoti priecīga. Pelnīt vairāk! Šeit laikam var teikt, ka šo apņemšanos varētu iekļaut katru gadu, jo kurš gan nevēlas pelnīt vairāk un vairāk. Iemācīties perfekti angļu valodu, neteiktu, ka runāju perfekti vai rakstu perfekti, bet ar katru dienu tiešām savas angļu valodas zināšanas uzlaboju, un cerams,ka to panama arī citi ar kuriem sanāk komunicēt angļu valodā. Pēdējā apņemšanās bija perfekts pludmales augums, šo apņemšanos sākumā es ļoti pildīju, bet tad man bija kājas operācija, kas lika nedaudz apstāties un tad atsāku šo apņemšanos pildīt ar pārtraukumiem, tāpēc es īsti sev neieskaitu par izpildītu. Tāpēc, šogad šī apņemšanās būtu jāturpina.

Kādas bija tavas 2019 gada apņemšanās? Un vai sanāca visas izpildīt?

My resolutions for 2020:

1.Earn more! As I previously said, this resolution you can include every year.

2.Perfect beach body! This resolution is from last year.

3.Run in the mornings! This resolution is related with second resolution. But I like to run and after that I feel much more better, but often my sleep are stronger.

4.Learn to dance! This was my last year resolution and this year I want to realise it.

5.More blog posts! This year I want to post much more often.

6.Start youtube career! I have thought about this awhile and now it’s time to realise it.

What are your resolutions for 2020?


Manas 2020 gada apņemšanās:

1.Pelnīt vairāk! Kā jau iepriekš minēju, ka šo var iekļaut katru gadu savā sarakstā.

2.Perfekts pludmales augums! Šī apņemšanās nav pazudusi kopš pagājušā gada. 

3.Skriet no rītiem! Šī apņemšanās laikam iet kopā ar otro apņemšanos. Īpaši gribu izcelt skriešanu, jo man tā patīk. Pēc skriešanas jūtos lieliski, taču  bieži no rītiem miegs ir stiprāks.

4.Iemācīties labi dejot! Šī apņemšanās bija pagājušā gada sarakstā un šogad vēlos to beidzot realizēt.

5.Vairāk bloga rakstu! Šogad vēlos maksmimāli daudz laika veltīt savam blogam.

6.Sākt Youtube karjeru! Šogad esmu metusi sev izaicinājumu beidzot sākt filmēt “youtube”. Jau ilgu laiku to esmu apsvērusi.

Kādas ir tavas 2020 gada apņemšanās?

 

~OUTFIT~

Hat & Scarf: Asos

Bag: Reserved

Grey sweater(Similar): Asos

White jeans(Similar): Asos

Grey boots(Similar): Asos

Pink coat: Mango

~WITH LOVE~

Inese Baumane

Leave a Reply

Your email address will not be published.