Let’s walk in red

Another Thursday, another blog post. 🙂 In the beginning Thursdays was intentional blog days, but now it happens automatically. I hope that you have read my previous posts and I hope you liked it. Actually today when I woke up I felt pretty sick, but I made myself cup of tea and started to write I started to feel much more better. Its good to know that what you do makes you feel better and bring joy.

This trips destination to Ulbroka were to change my summer tyres to winter tyres. To Ulbroka we arrived 1,5h earlier, so we had time to make some outfit pictures. Walking around Ulbroka we discovered beautiful private house and new block of flats territory among lake. During the photoshoot were very cold and despite that I had gloves my hands and my feet freeze so bad. I were so happy when I got in my car and I could warm up. Then I started to think about models that they actually have very difficult job, because no matter what kind of weather is outside they always have to work with smile on their lips and pretend that everything is good.

Actually this beautiful “parka”  I was wanting for a while,  maybe  about a year. I searched in different online sites, in different stores, till I decided to buy it. Im glad that I bought it, because it s beautiful, fluffy and super warm for our cold winter. I matched it with gold purse.


Kārtējā ceturtdiena, kārtējais bloga raksts. 🙂 Sākumā ceturtdienas bija apzinātas bloga dienas, bet tagad jau tas notiek automātiski. Ceru, ka esi jau izlasījis manus iepriekšējos bloga rakstus, un ceru, ka tie tev patika.  Īstenībā šodien pamostoties nejutos labi, bet paņemot tējas krūzi sev blakus, un sākot rakstīt , uzreiz sajutos daudz labāk. Cik labi apzināties, ka tas ko tu dari palīdz tev justeis labāk un sagādā prieku. 

Brauciena mērķis uz Ulbroku bija vasaras riepu maiņa uz ziemas riepām. Tā kā aizbraucām gandrīz 1,5 h par ātru, tad mums bija laiciņš uztaisīt arī tērpa bildes. Pastaigājoties pa Ulbroku atklājām skaistu privātmāju un jauno daudz dzīvokļu projekta teritoriju pie ezera. Fotosesijas laikā bija ļoti auksts un neskatoties, uz to, ka man rokās bija cimdi man tik ļoti nosala rokas un kājas. Biju tik laimīga iekāpt siltā mašīnā un sasildīties. Tad, es padomāju, cik modelēm ir grūts darbs, ir jāstrādā vienalga, kādos laikapstākļos un visu laiku jābūt ar smaidu uz lūpām.

Å o skaisto “parku” Ä«stenÄ«bā jau gribēju sen, apmēram gadu. Biju apskatÄ«jusi dažādas interneta vietnes un veikalus lÄ«dz beidzot viņu nopirku. Nopērkot ,nevienu brÄ«di nenožēloju, jo viņa ir skaista, mÄ«ksta un super silta mÅ«su ziemai. Pieskaņoju viņai zelta krāsā somiņu.

Also I was looking for red boots for awhile. This red boots I bought in Jelgava also, they fit me perfect and are very comfy and good quality. Approaching December and Christmas red colour is becoming one of my favourite colours in my outfit choice, because it make festive feeling. P.S. Christmas is my favourite holidays.

Red: the colour of blood and fire, is associated with meanings of love, passion, desire, heat, longing, lust, sexuality, sensitivity, romance, joy, strength, leadership, courage, visor, willpower, rage, anger, danger, malice, wrath, stress, action, vibrance, radiance, and determination.


Arī sarkanos zābakus meklēju kādu laiku, līdz Jelgavā atradu tādus, kas man der un izskatās piemīlīgi. Tie ir super ērti un ļoti kvalitatīvi. Tuvojoties Decembrim un Ziemassvētkiem man sarkanā krāsa arvien vairāk sāk parādīties apģērba izvēlē, jo tā rada svētku sajūtu. P.S. Man Ziemassvētki ir mīļākie gada svētki.

Sarkans: asins un uguns krāsa, asociējas ar mīlestības nozīmi, kaisli, vēlmi, karstumu, ilgām, iekāri, seksualitāti, jūtīgumu, romantiku, prieku, izturību, vadību, drosmi, spēku, gribasspēku, dusmām, briesmām, ļaunprātību, sašutumu, stresu, rīcību, vibrāciju, spožumu un apņemšanos.

~OUTFIT~

Parka(similar): R&J boutique

Sweater: Reserved

Jeans(similar): Reserved

Bag: Guess

Red boots(similar): H&M

~With love~

Inese Baumane

Leave a Reply

Your email address will not be published.