Rock & Roll in autumn style

Hello,on this rainy Thursday! Oh, no I have catched illness in this autumn. I was hoping that it wouldn’t happen to me. Now I have to drink lots of tea and hope to feel better very soon. I really don’t like to get ill (but who does?), because it changes your everyday plans and schedule. Although no wonder why people get ill, because everyday is raining and it’s cold outside. What about you? Are already have catched some autumn illness?

In my opinion, leather jackets suits autumn perfectly. It can be classically black, as in my case, red, green, yellow or any other color. A Classic black leather jacket will go great with jeans, which will look casual, but stylish. This combo, I could say, is one of the most worn out almost all over the world. Or, as in my case, a black leather jacket that I matched with a dark/floral dress, black boots with spikes that gives the image a bit of a “rock and roll” vibe. To brighten up my look, I choose to wear black fedora hat and with spikes decorated bag. Usually my everyday look is much more feminine, romantic, but this time I wanted to try out something different. And honestly I liked this combo a lot, and I think I will wear it more often. Sometimes I just like to go out my comfort zone to try out new things in my clothes or accessories. Do you often experiment with your clothes or accessories?

I really wanted a leather jacket before. This jacket is of course faux leather. But always were some “but” why I didn’t bought it. I once had a case with faux leather pants. I saw red faux leather pants at the store and understood that I want them, so that why witout thinking I bought them.  Of course the next day I decided to wear them to school, but during the day I noticed that they were cracked(the leather were cracked). Of course spare pants I didn’t had,so all day I just was walking around with cracked pants and big shame. After that incident I didn’t wanted nothing from leather in my closet. But this year I however decided to buy leather jacket and I don’t regret my decision.

In my opinion location for these pictures were  chosen perfectly, because place was perfect for the outfit. We were very lucky with the weather that day, because the rain started to rain right when we finished taking pictures.


Sveiciens, lietainajā ceturtdienā! Ak, nē šajā rudenīgajā laikā esmu apslimusi. Tik ļoti cerēju, ka ar mani jau tas nenotiks. Tagad jādzer daudz tējas un jācer, ka ātri izveseļošos.  Man slimot ļoti nepatīk( bet kuram tas patīk?) , jo tas izjauc tavus ikdienas plānus un darbus. Kaut gan nebrīnos, kāpēc cilvēki slimo, jo katru dienu ir auksts un līst lietus. Kā ar Jums? Vai arī esat jau paspējuši saslimt šajā rudenī?

Manuprāt, rudenim tik ļoti piestāv ādas jakas. Tā var būt klasiski melna, kā manā gadījumā, sarkana, zaļa, dzeltena utt. Klasiski melna ādas jaka lieliski piestāvēs ar džinsu biksēm, kas koptēlam radīs ikdienišķu, bet stilīgu koptēlu. Šāds apģērba salikums gandrīz visā pasaulē novērojams,kā gandrīz viens no vilktākajiem apģērbu salikumiem. Vai kā manā gadījumā, ādas jaku kombinēju kopā ar tumšu/puķainu kleitu, melniem “spaikotiem” zābakiem, kas tēlam piedod “roķīgu” noskaņu. Lai paspilgtinātu savu tēlu, es izvēlējos pievilkt melnu cepuri un ar “spaikiem” rotātu somiņu. Parasti mans ikdienas stils ir vairāk sievišķīgs, romantisks, bet šoreiz sagribējās kaut ko pavisam citādāku. Un godīgi man šis tēls ļoti iepatikās, tāpēc domāju,ka šo salikumu vilkšu biežāk. Man patīk dažreiz iziet no savas komforta zonas un pamēģināt kaut ko jaunu un neierastu apģērbā vai aksesuāros. Vai Jūs bieži eksperimentējat ar savu apģērbu un/vai aksesuāriem?

Es jau agrāk ļoti gribēju sev ādas jaku. Jaka, protams, ir mākslīgās ādas. Bet vienmēr bija kāds “bet”, kāpēc viņu nepirku. Reiz man bija gadījums ar mākslīgās ādas biksēm. Ieraudzīju veikalā sarkanas ādas bikses un sapratu, ka ļoti viņas vēlos, tāpēc nedomājot viņas iegādājos. Protams, nākamajā dienā lepni viņas vilku uz skolu, bet dienas laikā konstatēju faktu,ka viņas ir saplīsušas (āda bija saplīsusi). Protams, rezerves bikses man līdzi nebija, tā nu es visu dienu nostaigāju ar lielu kaunu un saplīsušām biksēm. Pēc tā atgadījuma, es vairs nevēlējos ādas apģērbu savā skapī. Bet šogad, tomēr nolēmu iegādāties ādas jaku un nenožēloju savu pirkumu.

Manuprāt arī fotogrāfijām esmu izvēlējusies atbilstošu vietu, jo liekas, ka tērpa stils lieliski sader kopā ar vietu. Arī ar laika apstākļiem mums šajā dienā ļoti noveicās, jo lietus sāka līt tieši,kad beidzām fotografēties.

~OUTFIT~

Black hat(similar): Shein

Black faux leather jacket: Reserved

Black/flowery dress: Housebrand

Black boots(similar): Reserved

Black bag: New Yorker

~WITH LOVE~

Inese Baumane

Leave a Reply

Your email address will not be published.