The green track

Hello, on Wednesday! And again it’s been awhile since my last blog post. I know, I know I say that I will change everytime and start posting more often, but life is unpredictable with it’s events. So from now on I will change.

These photos were taken at the end of July and finally I’m happy that I can post them in my blog. The day photos were taken, it was super cold and rainy weather. Luckily the moment we were taking pictures the rain wasn’t raining. We were taking photos on Wednesday…this day I will remember for long time, because I thought that this isn’t my day at all. I will tell you more.

When I woke up in the morning the first thing that I saw was the rainy, grey, cold and almost autumns day, which needed to be day full of sun. So thats why I have had above decided what I wanted to wear and what shoes I want match with my clothes. Despite cold and rainy day I decided to wear my beautiful snake printed sandals. I thought that for the photoshoot I will endure and won’t be cold. The photoshoot were planned during the lunch time. I went outside the house and realised that it’s too cold for sandals, so I needed to quickly go back home to change my shoes. At that moment I realised that I’m going to be late for the photoshoots agreed time, so thats why I texted to my friend and warned her. When I got home first thing I did was started for looking for beige tights and other shoes. And in the rush I started to realise that I don’t like other shoes with this outfit( typical women). Needless to say that also in that day I had an argument with my mom and my fiance. Finally when I found other shoes I wanted to run to the agreed meeting place, but my subconscious told me to take another pair of shoes, but without heels this time. When I arrived to the meeting place I realised that there’s only paid parking, which you can pay only with mobile app (which off course I don’t have). Quickly downloading the app, registered my car and run to meet my friend, I have to mention that I hate to be late, because I think it’s a bit impolite. Photoshoots location was at “Bikernieku” race track, because lately I’m quite often there, because my dad is a race driver, and when I was little me and my friends were bicycle ridding here a lot. And the background seemed pretty good for my outfit. About ten minutes later in the photoshoot I felt and heard strange noise and my first thought was my heel just broke off. I’m laughing and telling my friend my weird feeling, but when I looked at my shoe I realised that my heel is really broken off. Immediately my mood that went from ten to zero and I thought that my photoshoot is ruined, but I remembered that I have my spare shoes with me. Luckily rain didn’t started to rain in the photoshoot, but me and my friend almost stepped on the snake- Zalktis, which is poisonous, as well as we saw squirrel who was running across the track with big, fluffy tail.

With cold day and my bad mood I thought that these pictures would not turned out great, but when I saw them I was shocked in a good way, I really like them. I hope that you will like them as much as I do.


Sveiciens, Trešdienā! Un atkal jau ir pagājis labs laiciņš kopš pēdējā bloga raksta. Es zinu,zinu, ka katru reizi saku, ka labošos un sākšu likt rakstus biežāk, bet dzīve ir neparedzama ar tās notikumiem. Tāpēc, tagad gan centīšos  laboties.

Šīs bildes tika fotografētas jau jūlija beigās, un beidzot esmu priecīga, ka varu viņas publicēt blogā. Dienā, kad fotografējām šīs bildes bija super auksts un lietains laiks. Par laimi fotografēšanās brīdī lietus par mums apžēlojās un nelija. Bildes tapa trešdienā… šo dienu, es domāju, ka atcerēšos ilgi, jo likās, ka šī pavisam nav mana diena. Pastāstīšu Jums sīkāk.

Pamostoties no rīta saulainās dienas vietā ieraudzīju drūmu, pelēku, lietainu un aukstu gandrīz rudens dienu. Jau iepriekš biju nolēmusi, ko gribu vilkt mugurā un kādas kurpes pieskaņošu apģērbam. Par spīti aukstajai un lietainajai dienai nolēmu vilkt skaistas ar čūskas rakstu siksniņkurpes. Nolēmu, ka gan jau priekš fotosesijas pacietīšos un nenosalšu. Fotosesija bija paredzēta ap pusdienas laiku. Izgāju no mājām, bet laikam ejot sapratu,ka tomēr tik aukstā dienā siksniņkurpēs nosalšu, tāpēc nācās doties ātri mājup, lai pārvilktu kurpes. Tajā brīdī, es sapratu, ka kavēšu fotosesijas norunāto laiku, tāpēc rakstīju paziņai un brīdināju,ka kavēšos. Atbraucot mājās steigšus meklēju bēšas zeķubikses un citas kurpes. Ātrumā sāka likties, ka nevienas citas kurpes man nepatīk(tipiska sieviete). Lieki piebilst, ka arī tajā dienā biju paspējusi sastrīdēties ar savu līgavaini un mammu. Beidzot atradusi citas kurpes gribēju jau skriet uz norunāto tikšanās vietu, bet zemapziņa lika paņemt līdzi rezerves kurpes, bet bez papēžiem. Atbraucu uz tikšanas vietu un saprotu, ka tur ir tikai maksas stāvvieta, kuru var apmaksāt tikai caur mobilo aplikāciju(kuras, man, protams, telefonā nav). Ātri nolādēju aplikāciju, piereģistrēju mašīnu un skrienu satikt paziņu, piebildīšu,ka man ļoti nepatīk kavēt, jo liekas, ka tas nav pieklājīgi. Fotosesiju biju nolēmusi taisīt Biķernieku trasē, jo pēdējā laikā tur sanāk uzturēties diezgan bieži, jo mans tētis ir autosportists, kā arī bērnībā šeit ar draudzenēm esmu ļoti bieži braukājusies ar riteņiem. Un tērpam likās atbilstošs fons. Pēc kādam desmit minūtēm staigājoties un fotografējoties, es sajutu un dzirdēju dīvaiņu skaņu, un likās,ka papēdis kurpei nolūzt. Smejoties stāstu par to paziņai un paskatoties uz kurpi tiešām secinu,ka tikko nolūza papēdis. Tajā brīdī garastāvoklis ļoti pasliktinājās, jo likās,ka fotosesija bija sabojāta, bet atcerējos, ka man līdzi ir rezerves kurpes. Par laimi visu fotosesijas laiku lietus tā arī nesaka līt, bet abas ar paziņu gandrīz uzkāpām čūskai, kas izrādījās bija zalktis, kurš ir indīgs, kā arī redzējām vāveri skrienam trasei pāri ar lielu, pūkainu asti.

Ar auksto dienu un slikto garastāvokli likās, ka bildes arī nebūs sanākušas tās labākās, bet saņemot tās, tomēr biju pārsteigta labā nozīmē, ka man viņas ļoti patīk. Ceru,ka arī Jums viņas patiks tik pat ļoti kā man.

In these kind of situations when you think everything is bad, only thing that helps is good thoughts and thinking positive, because all the bad things and negativity we can found anywhere and every time, but to see positive is a bit harder. And why do not challenge yourself. 🙂

White jeans material combo, as well as green jumper/blouse I bought in store called “Reserved”.  Lately this store has become one of my favourite clothing stores. In my previous blog posts I have mentioned that I like this store a lot. You can always find there something you want, as well as stylish stuff for every season. Go and check it out yourself.


Šādās situācijās, kad liekas, ka viss ir slikti man palīdz domas tikai par  pozitīvām lietām, jo negatīvo mēs varam atrast it visur, un it visā, bet mācēt saskatīt pozitīvo ir nedaudz grūtāk. Un, kāpēc neizaicināt sevi. 🙂

Balto džinsa kostīmu, kā arī zaļo džemper/blūzi pirku veikalā “Reserved”.  Tas laikam ir kļuvis par manu pēdējā laika mīļāko apģērba veikalu. Es jau iepriekšējos bloga rakstos esmu minējusi, ka man pēdējā laikā ir ļoti iepaticies šis veikals. Tur vienmēr var atrast sev vēlamo,kā arī stilīgas lietas ik vienam gada laikam. Iesaku arī Jums paskatīties šī veikala piedāvājumu.

~OUTFIT~

Watch: Tommy Hilfiger

Shoes(similar): Ted Baker(asos)

White jacket(similar) : Asos

White skirt(similar): Asos

Green top(similar): Asos

Green bag: Guess

~WITH LOVE~

Inese Baumane

Leave a Reply

Your email address will not be published.